PENGURUSAN KOKURIKULUM

Pengerusi                                  Pengetua
Naib Pengerusi                        Penolong Kanan Pra-U
Setiausaha                                Aminudin b Sahaine (Penyelaras Koku PU1)
Pen. Setiausaha                      Nor Aida bt Abdul Mutalib (Penyelaras Koku  PU2)
Ahli Jawatankuasa
Penyelaras Pasukan Beruniform                 Hj. Mohammad Rokhimi b Ahmad
Penyelaras Persatuan & Kelab                     Nor Aida bt Abdul Mutalib
Penyelaras Sukan & Permainan                  Ahmad Din b Ahmad Zuki

1.    
PENASIHAT PASUKAN BERUNIFORM T6


KADET PERTAHANAN AWAM (PISPA)                 Hj. Mohammad Rokhimi b Ahmad
                                                                                           Semua guru Ting 6

2.     PENASIHAT PERSATUAN & KELAB T6
                                                  2.1   PENGURUSAN PERSATUAN KO AKADEMIK T6
Penasihat                                                                        Semua Ketua Unit Mata Pelajaran

KELAB PENGGUNA                                                       Muniamah a/p Kannayyagoundan
                                                                                         
Nor Haslinda bt Md Hashim
                                                                                         
Siti Eshah bt Abu Bakar
                                                                                         
Hamimah bt Ahmad

KELAB IT & KOMUNIKASI                                           Yushaiza bt Mohamad Yusop
                                                                                         
Poh Bee Theen
                                                                                        
Nor Hafishah bt Zainol

KELAB SAINS & ALAM SEKITAR                               Hjh. Kamariah bt Abdul Zabil
                                                                                        
Hamisah bt Sapian
                                                                                        
Yeam Shin Lin

KELAB KERJAYA                                                          Misliah bt Abdul Gafar
                                                                                        
Norhayati bt Abdl Majid
                                                                                        
Hamidah bt Baharom
                                                                                        
Nor Aida bt Abdul Mutalib

3.     PENASIHAT SUKAN & PERMAINAN PRA-U
FUTSAL                                                                          Aminudin bin Sahaine
                                                                                       
Hjh. Murshidah bt Shamsuri
                                                                                       
Chan Lai Kwan
                                                                                       
Ahmad Din bin Ahmad Zuki
                                                                                       
Hjh. Latifah bt Omar

BOLA JARING                                                              Faridah Hanum bt Daud
                                                                                      
Azlina bt Sulaiman
                                                                                      
Roslina bt Ujang
                                                                                      
Che Ashikin bt Che Ahmad

BADMINTON                                                Lau Let Chon
                                                                                      
Hj. Mohd Syazwan bin Samsudin
                                                                                      
Umi Kalsom bt Ahmad
                                                                                      
Seow Phaik Hoon

BOLA TAMPAR                                                           Hj. Mohmad Noorhisham bin Baharom
                                                                                      
Ummi Kalsom bt Ahmad
                                                                                      
Che Noramilly bt Che Abdullah
                                                                                      
Hj. Mohammad Rokhimi b Ahmad