JAWATANKUASA PENGURUSAN BILIK-BILIK KHAS DAN PAPAN MAKLUMAT


Pengerusi                           Pengetua
Timbalan Pengerusi       Penolong Kanan Pentadbiran
Naib Pengerusi                 Penolong Kanan Petang
Setiausaha                        Hjh. Senawati bt Mohd Zambri

                                                Penyelaras Bilik-Bilik Khas

Bengkel Kemahiran Hidup       Hjh. Senawati binti Mohd Zambri (Pagi) – (Ketua)
                                                   
Syed Nasran Hisham bin Syed Din (Pagi)
                                                   
Haliza binti Salleh (Petang)
                                                   
Mohd. Farid b. Mohamed Noor (Petang)

Makmal Sains (1 – 9)                Guru Kanan Sains dan Matematik (Ketua)
                                                   
Ketua Pembantu Makmal Sains

Makmal Komputer Bestari Datuk Redza Rafiq       Ahmad Mazlan bin Mohamad Noor (Ketua)
                                                                                     
Khairol bin Mohamad (Bilik Server)
                                                                                      
Nooralishah bt. Ali (Makmal VLE)
                                                                                     
Nor Faezah bt. Hashifudin (Makmal VLE)
                                                                                     
Mazura bt. Manan (Makmal Chromebook)
                                                                                      Noriyah bt. Hassan (Makmal Chromebook)

Makmal Komputer  Datuk Mah Siew Kok         Saadiah bt. Ali (Ketua)
                                                                                  Fatin Nadia bt. Fadzil (Makmal Bestari)
                                                                                 
Yushaiza bt. Mohamad Yusop (Bilik Media)
                                                                                 
Teoh Wei Kien (Bilik Media)
                                                                                 
Jasni bin Abdullah (Bilik Juru Teknik Komputer)

Pusat Sumber  Hj Mohaideen                              Shahaniza Hernie bt Abd. Hamid (Ketua)
                                                                                 
Sazlida bt. Mohd Saad (Petang)

Bilik Peperiksaan                                                      Hjh. Mahzatul Syima binti Ahamed (Pagi)
                                                                                 
Latipah bt. Noordin (Petang)

Bilik Komputer (Bilik Guru)                                       Goh See See (Pagi)
                                                                                 
Muhamad Raziman bin Mohd Azmi (Petang)

Studio Lukisan Kejuruteraan                                 Abdul Rashid bin Osman (Ketua)
                                                                                 
Muhamad Hidayat bin Amir

Bengkel Teknologi Kejuruteraan                           Khairol bin Mohamad


Bilik B&K                                                                     Kaunselor sekolah

Surau                                                                        Ahmad Fazli bin Mohd  (Ketua)
                                                                                 
Hjh. Ruhana binti Mat Hassan
                                                                                 
Nasurdin bin Ahmad
                                                                                 
Halimah binti Ahmad

Bilik Pendidikan Jasmani dan Sukan              Mohamad Zulkifli bin Yahya (Ketua)
                                                                                
Muhammad Yuzaini bin Haron (Petang)

Dewan Tan Sri Abdul Shukor                       Norhafishah Binti Zainol (Ketua)
                                                            Siti Eshah Binti Abu Bakar
                                                                                Muhamad Hidayat b. Amir @ Amer
                                                                                Khairol Bin Mohamad
                                                                               
Mohd. Farid b. Mohamed Noor
                                                                              
Maizuri Ikmal Bin Mohd Kamal

Bilik Persediaan F1                                                Muhamad Hidayat bin Amir @ Amer

Bilik Peralatan Pancaragam                              Faridzz bin Muhamat Roli

Bilik Guru                                                                Pengerusi Kelab Guru dan Staf Sokongan

Studio Seni Visual                                                Hj. Mohamad Zubir bin Rajman

Bilik Gerakan Tan Sri Wan Zahid                       Roslina bt. Ujang (Ketua)
                                                                            
Mastura bt. Mohamad
                                                                           
Ummi Maisarah bt. Md. Sabri


Bilik Mesyuarat Datuk Hj Ahmad Shalimin           Suziyana bt. Hassim (Ketua)
                                                               Nurain bt. Abdul Jalal
                                                                                    Faezah bt. Shamsudin

Bilik BBM                                                                     Siti Monirah bt. Shahrudin (Ketua)
                                                                                   
Maryam Kartini bt Mat Hussain

Bilik Kesihatan                                                         Misliah bt. Abdul Ghafar (Ketua)
                                                                                 
Noriyah bt. Hassan

Bilik Akses 1                                                            Noraini bt. Nasikin (Ketua)
                                                                              
Alfatul Rahmah bt. Baharudin

Bilik Akses 2                                                            Noor Azlin bt. Ahmad Razali (Ketua)
                                                                              
Nor ‘Aliaa bt. Zamilul Khir

Bilik SAL                                                                 
Nirmala a/p Beletambi


Bilik BOSS (SPBT)                                                 Ismail bin Din (Ketua)
                                                                           
Mohd Yusnizam bin Md Yushof
                                                                           
Sharizad bin Shaffiai

Bilik Galeri Edwardian                                    Hj. Mohamad Zubir bin Rajman


Bilik Pengawas/Disiplin                                  Hj.Mohammad Rokhimi bin Ahmad (Ketua)
                                                                        
Muhammad Afzan bin Awang

Kelas                                                                Liew Lo Fuen (Ketua)
                                                                        
Mohd Farid bin Mohamed Noor (Petang)
                                                                        
Guru-guru kelas

Papan Maklumat                                       Hjh. Murshidah bt. Shamsuri (Ketua)
                                                                      
Hasnah bt. Sulaiman
                                                                     
Noriza bt. Ariffin